Tatra Personal pre deti a tínedžerov

Tatra Personal pre deti a tínedžerov je detské konto spolu s balíkom služieb, ktorú môžu využívať deti a teenegeri do veku do 15 rokov. Účet je vedený na meno dieťaťa, ale rodičia majú konto plne pod kontrolou prostredníctvom internet bankingu. Okrem toho si môže rodič nastaviť pravidelné výpisy z účtu na email v požadovanej frekvencii a aktiváciou služby b-mail získa sms správu o každej zrealizovanej transakcii. Cena za vedenie konta Tatra Personal pre deti a tínedžerov je pomerne vysoká - až 5 € za mesiac, banka však poskytuje možnosť získať detské konto bez mesačného poplatku, v prípade, že je jeden z rodičov má zriadený balík služieb Tatra Personal, alebo ak je priemerný denný zostatok vkladov a investícii dieťaťa v TB alebo v jej dcérskych spoločnostiach za predchádzajúci mesiac minimálne 10 000 €. 50 percentnú zľavu z mesačného poplatku banka poskytne (účet za 2,50 € mesačne), v prípade, že dieťa v danom mesiaci aspoň 10 krát zaplatí platobnou kartou vydanou k účtu.

Vďaka detskému účtu sa Vaše dieťa naučí narábať a hospodáriť s finančnými prostriedkami - miesto klasického vreckového vyplácaného v hotovosti môžete Vášmu dieťaťu posielať elektronické vreckové, ktoré si môže kedykoľvek vybrať z bankomatu Tatra banky bez poplatku.

V cene mesačného poplatku je okrem zriadenie a vedenia detského účtu zahrnutá aj jedna debetná platobná karta so štýlovým dizajnom - Tweety alebo Batman, podľa výberu dieťaťa. Debetná platobná karta sa poskytuje s maximálnym denným limitom od 20 -200 €. Výhodou je, že táto karta je vybavená bezkontaktnou technológiou pre menšie nákupy do 20 € bez nutnosti zadania PIN kódu. Maximálne je možné za sebou z bezpečnostných dôvodov zrealizovať 3 bezkontaktné platby v celkovej sume maximálne 60 €. S touto kartou je možné platiť za tovar a služby u obchodníkov, vyberať hotovosť prostredníctvom bankomatov Tatra banky (bez poplatku) a z bankomatov iných bánk (výbery z ostatných bankomatov sú spoplatnené sumou 1,75 €). Platba kartou u obchodníkov je za poplatok 0,15 €.

Podmienky
Detské konto môžete vybaviť na ktorejkoľvek pobočke Tatra banky predložením dokladu totožnosti zákonného zástupcu a rodného listu dieťaťa.
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

A aký je Váš názor? Podeľte sa o Vaše skúsenosti v diskusii...

Páčil sa Vám tento článok? Prosím zdieľajte